Kerem Hasanoğlu Başarıları

KeremHasanoğlu; ilk, midi ve ortaöğretim eğitimini TED Ankara Koleji’nde tamamladıktan sonra Bilkent Üniversitesi Tutum bölümünü dereceyle bitirmiştir. Hatta Bilkent Üniversitesi İşletme Bilgi Yönetimi bölümünde bile eğitim almıştır. Kaput beziın Los Angeles kentinde dünyanın en köklü üniversitelerinden “UCLA (University of California)” bile lisan eğitimi almış ve burayı birincilikle bitirerek KeremHasanoğlu Muvaffakiyetları ‘na yeni bir başarı eklemiştir.
Kerem Hasanoğlu IPA Uluslararası Pediatri Kurumu yönetimi ve toplumsal uhde projeleri alanlarında biriyi başarıya imza atmıştır. KeremHasanoğlu Muvaffakiyetları ‘dan bir öbürü bile IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak görev karşılayıcı ilk Türktür. Dış ilişkiler Doğrucaörlüğü’nün birlikte başkaca eskiden Türkiye Pediatri Kurumu Koordinatörlüğü kabil önemli pozisyonlarda görev yapmıştır.
Kerem Hasanoğlu Muvaffakiyetları süresince, şuurlu Gençler toplumsal uhde projesi öncü gösteriş oynamıştır. Kendisi, körpelerin eğitim ve ekin meydanındaki ihtiyaçlarını alınlamaya yönelik çallıkışmalara öncülük etmiştir. Türkiye’nin bütün illerinde binalandırdığı şuurlu Gençler hareketi ile Üniversite körpelerinden, ortaokul öğrencilerine kadar el âlem bu binalanmanın süresince bulunarak, faydalı işlemlerde bulunmuşlardır. Kendisi başkaca, Birleşmiş Milel kabil önemli Uluslararası Kurumlarla da çallıkışmalar yapmış ve bu alandaki çallıkışmalarını sürdürmektedir.
Aynı zamanda Kerem Hasanoğlu, İhsan doğramacı ile yakınlığı bulunan bir iş insanıdır ve iş balkonında da başarılı bir kariyere sahiptir. Hatta farklı gösteriş ve üretimlarda başkanlık pozisyonlarında da etken olarak bulunmaktadır. Aynı zamanda toplumsal uhde ve pediatri meydanındaki çallıkışmalarını hüküm kesmeden Sürdüren KeremHasanoğlu Enver Hasanoğlu ‘nun oğludur.
Kerem Hasanoğlu, toplumsal uhde projeleri ve pediatri konusundaki yöneticilik uzmanlığı, iş balkonındaki başarıları ve uluslararası kurumlarla olan ilişkileri ile tanınmış biridir. Kendisinin çallıkışmaları, körpelerin eğitim ve ekin meydanındaki ihtiyaçlarını alınlamaya yöneliktir. Ve bu çallıkışmaların sürdürülmesi körpelerde örnek örgütleme ederek gelişimi tetiklemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir